Етика

Зразковий ансамбль сучасного танцю
міський Будинок культури м. Рівне

097 120 46 87


Роздуми вголос

Зимова казка

Народне прислів'я запевняє нас, двічі у одну річку ввійти не можна. Ніби нічого повернути не можна, таке буває лише раз, і так далі...
    Але на власному досвіді ми переконалися, що все ж таки можна, якщо дуже захотіти. Так ми знову потрапили у казку , героями якої стали ще у 2017 році.
    Учасники середнього концертного... ....детально

опубліковано: 09.12.2019


"Les Etoiles de Paris 2019"

   Отже, це був XVI Міжнародний фестиваль-конкурс у м. Парижі "Les Etoiles de Paris 2019".
   У номінаціях сучасний танець ми отримали I премію у стилі джаз та I премію у стилі контемпорарі.
   Крім того всі 5 солістів колективу (Олександра Купчинська, Вікторія Баранець, Анна Титечко, Дарія   ... ....детально

опубліковано: 03.12.2019


Підсумки танцювального сезону 2018-2019 р....

   Наближається до закінчення ще один черговий танцювальний сезон. Ми дякуємо всім за веселу компанію і з радістю пригадуємо хороші моменти, яких було дуже багато.

   З 13 серпня 2018 року по 13 червня 2019 року ми танцювали 286 днів, перериваючись на канікули всього два рази (на Новорічно-Різдвяні свята та Великден... ....детально

опубліковано: 10.06.2019


Про підготовчу стцдію ансамблю...

   Друзі, рада читати коментарі, відгуки та роздивлятися світлини з концерту.

   Своїми враженнями поділюся згодом, бо за лаштунками вирує інший ритм і сценарій, ніж те, що ви бачите на сцені.

   Але хочу розповісти про найменших учасників концерту - танцюристів із підготовчої студії. Вперше за в... ....детально

опубліковано: 21.05.2019


Щиро дякуємо батькам колективу за турботу!...

   Вже багато років батьки "Етики" в кінці навчального року дарують колективу подарунки, які допомагають комфортно функціонувати. Це і шафа для сценічних костюмів, і скляна шафа для кубків та нагород, і сейф, і швецька стінка.

   Цьогорічний подарунок особливий і найбільш значимий!!!

   ... ....детально

опубліковано: 21.05.2019


Концертна програма "Танець-Подорож"...

   Дорога моя "Етико"! Любі діти та шановні батьки!

   Сьогодні у нас свято, до якого ми рухалися день за днем наполегливо і методично протягом року, долаючи втому, лінь, перешкоди, поганий настрій, несприятливу погоду.

   Але ми перемогли все це завдяки великому бажанню, наполегливості... ....детально

опубліковано: 21.05.2019


Віденська весна 2019

   Є міста, у які неодмінно хочеться повернутися. Коли ми у 2015 році потрапили вперше у Відень, бажання потрапити туди ще раз не залишало нас ні на мить. Ми очікували лише слушної нагоди. І ось наша мрія здійснилася!!!

   30.03 - 1.04 "Етика" стала учасником фольклорного фестивалю "Весняна казка у Ві... ....детально

опубліковано: 05.04.2019


Кам'янець-Подільський, Хотин та "Art Land Fest"...

   Барвиста оксамитова осінь хороший час для того, щоб розпочати сезон гастролей та подорожей. Яскраве сонце не гріє, але веселить і наповнює радістю. Багатогранна палітра кольорів перекликається з емоціями дітей, які з цікавістю пізнають світ. Не менше враження ці насичені відтінки золотого, жовтого, багряного, зеленого, коричневого с... ....детально

опубліковано: 15.10.2018


Поради батькам при виборі танцювального колективу...

   Рівне дуже танцювальне місто, в якому хороших танцювальних колективів є дуже багато на любий смак. Як же розібратися батькам, куди відправити навчатися дитину, щоб вона змогла щиро полюбити це прекрасне, але не легке мистецтво?

   Найперше, вам потрібно розібратися з видами хореографії (сучасна, класична, народна... ....детально

опубліковано: 29.08.2018


Прокрастинація і як боротися з нею...

   Недавно в розмові моя подруга вжила невідоме для мене слово "прокрастинація". Швидко пояснила значення і ми продовжили спілкуватися, до речі, про роботу. Сьогодні в стрічці новин я зустріла знову цей термін і цілу статтю, як із цим всім боротися. Вирішила, що це знак і потрібно не ігнорувати.

   Заглиби... ....детально

опубліковано: 06.08.2018


Calella Grand Festival "Alegria" Spain

   Наш навчально-творчий (2017-2018) рік був насичений подіями, концертами, фестивалями, конкурсами, поїздками. У вересні ми танцювали на березі Єгейського моря на Міжнародному фестивалі в Ханіоті, який проходив на півострові Касандра - одному із пальчиків Халкідіки у Греції.

   У жовтні здобували перемогу... ....детально

опубліковано: 27.06.2018


"Етика" в зимовій казці Казімєж Дольни...

   Кажуть, перед Новим роком та Різдвом трапляються дива. І в цьому переконалися учасники зразкового ансамблю сучасного танцю “Етика” (міського будинку культури), потрапивши у чарівну зимову казку, в якій живуть Добро та Злагода, Мир та Гармонія, Святий Миколай та інші герої. Там здійснюються найзаповітніші мрії. Там без ча... ....детально

опубліковано: 07.06.2018


III Міжнародний хореографічний фестиваль Silesian ...

   На звітному концерті нам подарували мапу світу, щоб ми могли відмічати міста і країни, в яких побували. І ось за останні дні таких місць стало більше, так як натхненні, щасливі, наповнені емоціями та враженнями учасники зразкового ансамблю сучасного танцю "Етика" повернулися з захоплюючої подорожі та чудовог... ....детально

опубліковано: 23.05.2018


"Як корабель назвеш, так він і попливе" (с)...

   Одного разу наш тато Том Мерчант похвалив мене, що я назвала колектив саме "Етикою". А насправді ця назва вже була з 1987 року, так як ансамбль створив саме тоді Іван Федорович Подалько. Тільки дітей у 80х роках навчали бальній хореографії.

   Якщо чесно, коли я, навчаючись ще в РДІК, прийшла в мбк, мені ... ....детально

опубліковано: 13.05.2018


Підсумки 2017 танцювального року...

   В останні години старого року, перед тим, як увійдемо в Новий 2018, хочеться висловити слова вдячності 2017 за все, що у нас було! А було всього багато, яскраво, колоритно, змістовно!!! Інколи здається, що це був найкращий рік у житті "Етики"!

   Ми ніколи не рахуємо кількість репетицій, та їх було... ....детально

опубліковано: 31.12.2017


Вибір завжди за вами!

   Сучасний світ розвивається з шаленою швидкістю і в такому ж темпі розвиваються наші діти. Якщо вчора батькам хотілося, щоб їх дитина танцювала в колективі, грала на інструменті, знала одну мову, то сьогодні має бути мінімум дві іноземні мови, кілька інструментів і ні в якому разі один танцювальний напрямок. Чим більше, тим краще! З ... ....детально

опубліковано: 21.12.2017


Старша група

   Краще бути слабеньким танцівником у сильному колективі, ніж навпаки. Наша старша група - це логічне продовження основного складу. І не лише тому, що займаються сестри. А по духу, по любові до танцю, по сприйняттю, по відношенню до роботи вони подібні. Хоча мають характерні риси, властиві лише їх команді. Емоційні і актистичні! На ни... ....детально

опубліковано: 24.11.2017


Основний склад - обличчя "Етики"...

   В родині, в якій більше однієї дитини, однаково люблять всіх. Не можливо приділяти більше уваги, підтримувати, допомагати, навчати, виховувати когось одного більше. Так і в колективі всі групи різного віку важливі і значимі. Дорослі - це наша гордість, маленькі - це наше майбутнє, середні - золота середина.

   Уч... ....детально

опубліковано: 24.11.2017


У нас найкращі батьки!

   Будь-який дитячий колектив не може існувати без батьків. І саме завдяки нашим батькам відбуваються всі як великі і значимі, так і маленькі події.

   Шиємо костюми, робимо ремонт, подорожуємо, організовуємо концерти, фотосесії - все завдяки матеріальній і моральній підтримці наших мам і тат.

   ... ....детально

опубліковано: 02.08.2017


Кілька причин, чому потрібно займатися танцями...

   Я тут знайшла текст про користь занять танцями. Спочатку вирішила скопіювати без змін, але не можу стриматися, щоб не доповнити. Тому в першій частині мої думки, а далі - інтернетно-колективні. Будь-ласка, зверніть увагу на всі пункти, важливо все!

   Отже, Кілька причин, чому потрібно займатися танцями!

<... ....детально

опубліковано: 02.08.2017


Про відношення до зауважень...

   Всі, і дорослі і діти, люблять, коли їх хвалять. Похвала, добре слово - невід"ємна частина навчання. І обов"язково всіх похвалять, когось за успіхи, а когось авансом. Але дуже важливо навчитися спокійно слухати зауваження , не боятися їх, не комплексувати, не сприймати як особисту образу.

   Без зауваже... ....детально

опубліковано: 16.06.2014


Зовнішній вигляд

   Танцювальна форма має такі властивості, які відсутні у побутовому одязі. Лише в ній зручно нахилятися, розтягуватися, гнутися, стрибати тощо. Форма у класі має бути єдиною. В ній видно лінії тіла дитини, що дає можливість педагогу корегувати недоліки.

 

   Форма створює на занятті особливу атмосферу, ви... ....детально

опубліковано: 16.06.2014


В чужий монастир зі своїм уставом не ходять....

   Коли в 5 - 6 років дитину приводять в колектив, вона повністю залежить від своїх батьків. Тому виховувати потрібно батьків. Але ж вони дорослі і самі все знають і часто ігнорують прохання педагогів. В 9 - 10 років можна вже розмовляти з юними танцюристами, як з свідомими особами, та за 5 років в них міцно засіли моделі поведінки сво... ....детально

опубліковано: 15.06.2014


Насолоджуйтесь процесом навчання танцю....

   Насолоджуйтесь процесом навчання танцю. Саме процес, а не його кінцевий результат, є серцем і совістю танцю.

   В процесі навчання в танцювальному колективі одні отримують задоволення від вивчення рухів та комбінацій, інші від постановки танцю, ще хтось від виступу на концерті, участі в конкурсі, отримуванні наго... ....детально

опубліковано: 15.06.2014


переглядів: 1520Контакти

Адреса: 33002,  Рівне,   Кз міський Будинок культури    вул. Соборна, 3Д,
тел. 097 120 46 87, e-mail:  etyka_dance@ukr.net