Calella Grand Festival "Alegria" Spain

Наш навчально-творчий (2017-2018) рік був насичений подіями, концертами, фестивалями, конкурсами, поїздками. У вересні ми танцювали на березі Єгейського моря на Міжнародному фестивалі в Ханіоті, який проходив на півострові Касандра - одному із пальчиків Халкідіки у Греції.

У жовтні здобували перемогу на Міжнародному конкурсі мистецтв ТРІУМФ FEST в Умані. У грудні - Різдвяна подорож до Польщі (Люблін, Казєміж Дольни, Замосць) та виступ на ярмарці у Казєміж Дольни.

Весна була не менш насиченою. У березні стали лауреатами I та II премій на International festival "Артцентр талантів" 2018 у нашому рідному Рівне, а вже в травні повернулися з перемогами з III Miedzynarodowy Festival Sztuki Choreograficznej SILESIAN 2018 DANCE FESTIVAL.

Кульмінацією нашої роботи стала подорож на Міжнародний фестиваль до Іспанії Calella Grand Festival "Alegria" Spain. І це була поїздка, описуючи яку хочеться до кожної характеристики добавити префікс "най": найдовша, найдальша, найколоритніша, найяскравіша, найщасливіша, найдивовожніша, найпізнавальніша, найтепліша, наймагічніша, найзапам'ятовуюча. І ще багато слів додамо з часом. Ми жартували, що це була не мандрівка до Іспанії, а подорож навколо світу за 10 днів.

З вікна автобуса впізнавали знайомі вулиці Будапешту, а перша зупинка у нашому вояжі була в італійській Вероні, яка переливалася охристо-жовтими кольорами і від цього здавалася домашньою і теплою. Ми полюбили це місто ще під час нашого першого турне по Італії і тепер всій групі розповідали про історію амфітеатру Арена, площу Ербе, башту Ламберти. Показували дорогу до дворика Джульєтти. Ще раз сфотографувалися біля пам'ятника героїні Шекспіра та залишили записочку з бажанням на стіні. Милувалися краєвидами на березі річки Адідже і займалися шопінгом на вулиці Маззині.

 
 

В Калеллью - місце нашого фестивалю, ми просто закохалися. В її пляж з золотим піском, який протягнувся на 3 км, бухти в оточенні скель, синє море з прозорими водами, старовинні вулички, по яких хотілося не лише гуляти, а й танцювати, легендарний екзотичний будинок з кактусами, парк, наповнений смолисто-бальзамічним повітрям. Ми почувалися так комфортно і затишно, здавалося, що вдома.

Головною подією мандрівки був фестиваль. Дружня, невимушена, весела атмосфера панувала за лаштунками "Alegria". Ми танцювали поруч із учасниками з Сербії, Литви, Туреччини, Румунії та інших міст України. Та найщиріше нас підтримували оплесками та підбадьоруючими вигуками наші друзі з "Полісяноки", з якими ми ще більше здружилися. Це вже наша друга спільна подорож і, сподіваємося, не остання.

 
 

Барселона нас вразила своєю самобутньою красою. Здалася величною, дещо сюрреалістичною і спортивною. Красиві, зовсім не подібні один на одного будови, унікальні будинки без кутів, оглядовий майданчик на горі Монжуїк, Магічний співаючий фонтан, парк кактусів, стадіон Камп Ноу, на якому тренується фк "Барселона". Незвичний, нетрадиційний, магічний, наповнений глибоким християнським символізмом недобудований собор Саграда Фамілія (Храм спокути Святого Сімейства) Антоніо Гауді. Найсильніше враження справили веретеноподібні шпилі собору, які нагадують велетенські шпилі замку із піску і створюють атмосферу фантастичного фільму. Біблія у камені - ще так називають храм Святої Родини.

 
 

Ще ми мали можливість подивитися шоу фламенко, любуватися алеями платанів, насолоджуватися ароматом магнолій, ласували морепродуктами, хамоном, морозивом, смачнющими ананасами та іншими фруктами.

 
 

Все колись закінчується, навіть якщо дуже хороше. Сумно, але і настала мить , коли наш фестиваль підійшов до логічного кінця. На той час ми навіть і не сподівалися, що ще багато цікавого нас очікує на шляху додому.
Наприклад, обід у Франції (Лангедок), вечеря над Монако в Босолей, Ніцца, Монте-Карло, Лазурний Берег. Дорога наша була через Альпи, величчю яких та дивовижною красою ми милувалися. Різноманітне чергування височин та ущелин викликало захват та хвилювання. Хотілося цим дзвінким, прозорим, ароматним повітрям надихатися як найбільше. Ранкова кава у Пунта Сабіоні була з передчуттям Венеції.

 
 

Коли у 2014 році ми були у цьому місті на воді, навіть не могли уявити, що знову там колись побуваємо. Не даремно ж назва перекладається як "ПОВЕРТАЙСЯ". Туди можна повертатися незліченну кількість разів, тому що місто щоразу вражає своєю неповторною красою і особливою атмосферою. Венеція - місто вічних романтиків. Це місто-музей, в якому кожна будівля має свою легенду. Ми гуляли по площі Святого Марка, фотографувалися на мосту Ріальто, тішилися Гранд-каналом, зазирали у дворики, смакували морозивом, спостерігали за чайками і голубами. А ще ми, як справжні chanelки заходили у бутік Chanel, тестили парфуми і влаштували цілу фотосесію.

 
 

Ось так ми запам'ятали колоритну, яскраву, смачну, темпераментну Іспанію, сонячну, грайливу, веселу, романтичну Італію, елегантну Францію, свободолюбиву Угорщину, аристократичну Австрію. Ми з великим задоволенням повернемося туди при найменшій можливості знову. А зараз всім кажемо "До побачення! До нових зустрічей!" і відправляємося на канікули.