Наші перемоги

   1998г. - II Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", Львів - дипломант

    2002г. - V Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", Львів  - нагорода за оригінальне втілення хореографічного образу - II та III вікові категорії.

    2002г. - IV молодіжний фестиваль "Золота підкова" , Ковель - II премія.

   2003 - III Міжнародний фестиваль сучасної хореографії "Весна танцююча" - II премія.

   2003 - I Всеукраїнський молодіжний фестиваль мистецтв "Музична толока" - I премія, III премія.

   2005 - VII Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", Львів - нагорода за техніку виконання та майстерність, III вікова категорія.

   2006 - Міжнародний конкурс хореографії "Міленіум"", Полтава - III премія.

   2007 - Всеукраїнский хореографічний фестиваль - конкурс "Галицькі фрески", Тернопіль - дипломант.

   2007 - "Містерія танцю" Рівне - дипломант.

   2007 - Український регіональний відбірковий тур "Південний Експрес", м. Ковель - III премія.

   2007 - Межнародна телевізійна конкурсная програма "Південний Експрес", м.Ялта - III премія.

   2007 - Український регіональний відбірковий тур телевізійної конкурсної програми турнір лауреатів - "Південний Експрес",м. Рівне - III премія.

   2008 - II Міжнародний дитячо - юнацький хореографічний фестиваль - конкурс "Містерія DANCE", м.. Львів - дипломант.

   2008 - Міжнародний конкурс хореографії "Міленіум", м. Полтава - I премія.

   2008 - XI Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", Львів - I премія.

   2009г. - XII Всеукраїнський фестиваль естрадного сучасного танцю "Ритми часу", Львів - дипломант (I вікова категорія).

   2009г. - VI міжнародний фестиваль хореографічних колективів "Дніпроданс - 2009", м.Днипрпетровськ - I премія.

   2009г. - Міжнародний хореографічний фестиваль "Стежками Мавки", м. Рівне.

   2010 - I Міжнародний конкурс сучасного хореографічного мистецтва "Super dance - 2010", Львів:

                 - III премія - модерн - танець, соло Маргарита Крупеня.

                 - III премія - модерн - танець, велика група, юніори.

                 - II премія - модерн - танець, мала група, юніори.

                 - II премія - афро - джаз, велика група, юніори.

   2011 рік - I Міжнародний конкурс хореографічного та вокального мистецтва. "Яскрава країна в Чернігові - 2011" - дипломант.

 

    2011 рік - Міжнародний конкурс - фестиваль мистецтв молодих виконавців "Палаюча зірка" м.Київ у номінації хореографічні колективи ( 9 -10 років ) - I премія.

 

   2012 рік - XI Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва "Білий лелека" , сучасна хореографія - III премія.

 

   2012 рік - III Всеукраїнський молодіжний фестиваль - конкурс хореографії "Інший вимір" м.Луцьк :

               Номінація сучасний танець, мала група, середня вікова категорія - диплом II ступеня.

               Номінація сучасний танець, соло Тетяна Власюк, старша вікова категорія - диплом III ступеню.

 

   2012 рік - Другий міжнародний конкурс сучасного хореографічного мистецтва "Super dance 2012" м.Львів:

               Танцювальний напрям модерн - танець , мала група, юніори 12 - 15 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, мала група, діти від 9 до 11 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, дует Христина Зацеркляна та Орина Воробйова, діти 9 -11 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям модерн - танець, дует Марія Яцюк та Тетяна Власюк , юніори 12 - 15 років - лауреат I ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, мала група до 7 чоловік, юніори 12 - 15 років - лауреат II ступеню.

               Танцювальний напрям джаз - танець, велика група, діти до 8 років - лауреат III ступеня.

 

   2013 рік - IV Міжнародний дитячо - юнацький фестиваль - конкурс сюжетної хореографії та вокальної творчості "Яскрава країна в Одесі - 2013" :

               Номінація сучасна хореографія ансамбль, молодша вікова категорія - лауреат II ступеню.

               Номінація сучасна хореографія ансамбль, середня вікова категорія - лауреат III ступеню.

               Номінація сучасна хореографія , дует Анастасія Годун та Марина Романюк - лауреат III ступеню.

 

   2014 рік - V Всеукраїнський відкритий фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчрсті "Яскрава країна в Трускавці 2014" :

               Номінація сучасна хореографія, ансамблі, змішана вікова категорія - лауреат I ступеню.

               Номінація сучасна хореографія, ансамблі, середня вікова категорія - лауреат III ступеню.

 

   2014 рік - III міжнародний конкурс сучасного хореографічного мистецтва Super dance - 2014 м. Львів

         Джазовий танець ( діти до 8 років, велика група ) - III премія

         Модерн танець ( діти 9 - 11 років, велика група ) - II премія

         Модерн танець ( юніори 12 - 15 років , мала група ) - II премія

 

   2015 рік - Міжнародний фестиваль мистецтв "Кришталева мрія 2015" у м.Києві

      Номінація сучасна хореографія

      Вікова категорія 8-9 років - I премія

      Вікова категорія 10-11 років - I премія

 

    2015 рік - II Міжнародний фестиваль-конкурс сучасної дитячо-юнацької творчості  "Яскрава країна" Закарпаття-2015 м.Ужгород:

      Молодша категорія до 9 років - Лауреат I ступеню;

      Дует Надія Панчук та Крістіна Зацеркляна - Лауреат II ступеню;

      Середня вікова категорія - 10-13 років - Лауреат III ступеню;

      Старша вікова категорія (мала форма) - Лауреат III ступеню.

 

   2016 рік - Міжнародний фестиваль-конкурс "Буковельський Зіркафест" 13-16 червня 2016

      Молодша вікова категорія - до 9 років - композиція "Принцип доміно" - Гран-Прі

      Середня вікова категорія - 11-13 років - композиція "Оазис" - Гран-Прі

      Середня вікова категорія - 11-13 років - композиція "Не розслабляйся!" - I премія

 

   2016 рік  (29.10.2016 м.Рівне) II тур III Всеукраїнського чеспіонату з хореографічного мистецтва Art Dance 2017 

       ЗОЛОТИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "mix" із танцем "Щедрик"

       СРІБНИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "children" із танцем "Подоляночка"

       СРІБНИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "children" із танцем "Оазис

       СРІБНИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "kids" із танцем "Принцип доміно"

       БРОНЗОВИЙ ЧЕМПІОН у номінації "Сучасний танець" у категорії "kids" із танцем "Читаючи газету"

 

   2016 рік (19-20 листопада) Хореографічний конкурс "Kharkiv Best Fest" 2016

       II ступінь - сучасна хореографія junior

       II ступінь - сучасна хореографія mid

       II ступінь - сучасна хореографія змішана

   2017 рік

   25-26 квітня V ювілейний міжнарожний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва STANISLAVIV dance2017

       Третій не зайвий - I премія (джаз-модерн діти до 8 років)

       Щедрик - I премія (джаз-модерн мішана група)

       Подоляночка - II премія (стилізація юніори)

       Пісня матері - II премія (джаз-модерн юніори)

       У небо вікнами - III премія (contemporary юніори)

       Оазис - III премія (джаз-модерн ювенали)

       Гнучкість архітектури - IV премія (джаз-модерн ювенали)

 

   2017 рік  - 28 квітня - 1 травня 2017р. International Folk Dance Festival "Ohrid Waves" - Ohrid, Macedonia

 

   2017р 14 травня  Етно-коло ПДМу XXII Благодійний марафон 2017 "З вірою в майбутнє". Рівне.

 

   2017р 26 вересня - 1 жовтня. Міжнародний фестиваль в Ханіоті, Греція.

 

   2017 рік 29-30 жовтня  - Міжнародний конкурс мистецтв ТРІУМФ FEST в Умані

      Вільна номінація середня категорія (Гнучкість архітектури) - I премія

      Вільна номінація середня категорія (Подоляночка) - I премія

      Афро-джаз середня категорія - I премія

      Контемпорарі середня категорія - I премія

 

   2017 рік 14-17 грудня  - Різдвяна подорож до Польщі (Люблін, Казєміж Дольни, Замосць)

         Участь у Різдвяно-новорічній казці на ярмарці у Казєміж Дольни

 

    2018 рік 23-25 березня  - International festival "Артцентр талантів" 2018 м.Рівне

       l категорія (8-10 років) - I премія

       II категорія (11-13 років) основний склад - I премія

       II категорія (11- 13 років) старша група - II премія

       Дует Панчук Надія та Зацеркляна Кристина - I премія

 

   2018 рік 17-21 травня - III Miedzynarodowy Festival Sztuki Choreograficznej SILESIAN 2018 DANCE FESTIVAL

      Джаз діти 8 років - "Третій не зайвий" - III премія

      Джаз діти 8 років - "Принцип доміно" - II премія

      Джаз діти 8 років - "Smail" - I премія

      Вільна танцювальна категорія - "Гнучкість архітектури" - II премія

      Контемпорарі діти 9-11р - "Signature" - II премія

      Джаз діти 9-11р - "Оазис" - I премія

      Джаз діти 9-11р - "Cеред пісків" - I премія

      Контемпорарі Юніори 12-15р - "Орнаменти ар нуво" - II премія

      Модерн юніори 12-15р - "Пісня матері" - II премія

      Контемпорарі юніори 12-15р - "У небо вікнами" - I премія

      Народна стилізація юніори 12-15р - "Подоляночка" - I премія

      Вільна танцювальна категорія юніори 12-15р - "Невипадкові випадковості" - I премія

      Джаз юніори 12-15р - "Chanelки" - I премія

      Контемпорарі змішана вікова категорія - "Чи то люди, чи то птахи" - I премія

 

   2018 рік 15-25 червня - Calella Grand Festival "Alegria" Spain /Міжнародний фестиваль танцю та пісні "Alegria" в Іспанії

 

   2018 рік, 12-14 жовтня - Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ART LAND FEST" м.Кам'янець-Подідьський.

      Сучасна хореографія 2 категорія (Smail) - лауреат III ступеню;

      Сучасна хореографія 2 категорія (Signature) - лауреат II ступеню;

      Сучасна хореографія 2 категорія (Chanelки) - лауреат IIIступеню.

 

   2018 рік, 17-18 листопада I Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва "Золотий вінець Терпсихори" м.Рівне

       Афро-джаз танець, номінація: велика група, вікова категрія: А, змішана дитяча - Лауреат I ступеня,

       Джаз-модерн 8-10 років - Лауреат II ступеня,

       Джаз-модерн 11-13 лет - Лауреат II ступеня.

 

   2019, 23-24 березня III Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "Артцентр Талантів"

      Дарія Скотаренко ( "Гротеск") - II премія,

      Анна Титечко ( "Пошук") - II премія,

      Анна Титечко и Олександра Титечко ( "Эго") - I премія.

 

   2019 рік, 30 березня - 1 квітня Міжнародний фольклорний фестиваль "Весняна казка у Відні" 2019
 

   2019 рік, 14 квітня, Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс “Mix Show”, Луцьк

      “Щедрик”    (11-13 років) – Гран-Прі

       "Римські канікули” (13-18 років) – I місце

       "У небо вікнами” (11-13 років) – I місце

       "Оазис” (5-9 років) – I місце

       "Smile” (5-9 років)– II місце

       "Джем-сейшн” (5-9 років) – II місце

       "Дороги” (5-9 років) – III місце

      “Пошук” Анна Титечко – I місце

      "Лист” Мерчант Мішель (14-18 років) II місце

      "Его” Анна та Олександра Титечко III місце

      “Гротеск” Дарія Скотаренко – III місце.


   2019 рік, 19.10 - 27.10. XVI Міжнародний фестиваль-конкурс "Les Etoiles de Paris 2019"

       Група, 12-15 років, стиль джаз - I премія.

       Група, 12-15 років, стиль контемпорарі - I премія.

       Дарія Скотаренко "Гротеск" , соло - I премія.

       Мішель Мерчант  "Листе", соло - I премія.

       Вікторія Баранець "Експромт фантазії", соло, - I премія.

       Олександра Купчинська "Асиметрія", соло - I премія.

        Анна Титечко "Пошук", соло - I премія.

 

   7-11 листопада 2019 V Міжнародна Танцювальна Асамблея ім. Наталії Скорульської – 2019, Житомир

       Дарія Скотаренко з композицією “Гротеск” – III премія, сучасний танець, соло.

       Вікторія Баранець з композицією “Експромт фантазії” – II премія, сучасний танець, соло.

       Cучасний танець, ансамбль, середня категорія – III премія.
 

2019 рік, 6-9 грудня, Різдвяний фестиваль, Казєміж Дольни, Люблін, Замосць Польща.

 

15-17 травня 2020.  Дистанційний Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва "Танцююча країна", м.Рівне

I премія - "Люди, як кораблі" постановка та виконання Дарії та Олександри Скотаренко - сучасна хореографія, змішана вікова категорія, дует

I премія - "Пошук" Анна Титечко - сучасна хореографія, 11-13 років, соло

I премія - "Гротеск" Дарія Скотаренко, сучасна хореографія, 8-10 років, соло

I премія - "Моя Валентинка" Юлія Талімончук, сучасна хореографія, 14-16 років, соло

 

 

15-17 травня 2020.  Дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль "Морська Фантазія", м.Київ

Гран Прі - "Спонукання до дії", "Римські канікули", сучасний танець, змішана група 13-16 років

I премія - "Щедрик", У небо вікнами", сучасний танець, 11-12 років

I премія - Вікторія Баранець "Експромт фантазії", соло, сучасний танець,

I премія - Дарія Скотаренко "Гротеск", соло, сучасний танець