СТИЛІ

 •  
  Класичний танець

  Класичний танець - це історично складена система хореографічного мистецтва, створена на принципі поетично- узагальненої інтерпритації сценічного образу. Це основа будь-яких видів танців, основна система виразних засобів хореографічного мистецтва. Класичний танець можна назвати фундаментом всіх сценічних видів танцю.

  Докладно
 •  
  Afro - jazz

  Афро-джаз- один з видів джаз - танцю, який поєднує в собі класичні джазові елементи (повороти, прогини, стрибки) та етнічну афро - пластику. Відрізняється високою емоційністю та енергічністю виконання. Афро - джазу характерні пластика танцюриста, рухи стегнами, хаотичні розкидання рук в різні сторони.

  Докладно
 •  
  Джаз

  Джаз (анг. jazz) – жанр професійної музики, що виник на початку ХХ ст. в південних штатах США внаслідок взаємодії африканської та європейської танцювальної музики. Джерелами джазу були імпровізаційні форми африканської народної музики, зокрема блюз, регтайм. А також танцювально-побутова музика білих переселенців.

  Докладно
 •  
  Модерн

  Модерн (фрн. moderne – новітній, сучасний) як напрям виник у ХХ столітті і в дослівному перекладі модерн танець – сучасний танець. Ця система танцю пов’язана з іменами великих виконавців і хореографів. На відміну від джазового і класичного танцю цей напрям створився на основі творчості того чи іншого конкретного діяча.

  Докладно
 •  
  Джаз-модерн

  жаз-модерн з'явився в результаті вигадливого і незрозумілого злиття двох діаметрально протилежних танцювальних напрямків - йдеться про джаз і модерн. Про танець, який незмінно приковує до себе пильну увагу своїм контрастним поєднанням «білої» класики і «чорного» джазу.

  Докладно
 •  
  Contemporary dance

  Контемпорарі-денс - стиль сучасного сценічного танцю, що розвинувся зі стилів модерного та постмодерного танцю. Для контемпорарі характерна відмова від традиційних атрибутів балету, робота на підлозі. Танець цього стилю часто виконують босоніж.

  Докладно
 •  
  Акробатика

  Фізичні вправи, які в подальшому стали називатися акробатичними, виникли в далекій давнині. Назва "акробат" походить від грецького слова «акробатес», що в перекладі означає "підіймаються вгору", "підіймають угору".Від цього слова в подальшому утворилося поняття «акробатика».

  Докладно
 •  
  Контактна імпровізація та партнерінг

  Під час перебування на Гранд Юніон - конференції в Оберлін Коледжі в січні 1972, Стів Пекстон зробив роботу з 11 танцюристами, в якій вони кидали, заплигували, стикалися, валялися один по одному безперервно протягом 10 хвилин. Ця робота називалася "Magnesium" (Магній).

  Докладно
 •  
  Техніка gaga

  Художній керівник ансамблю "Бат-Шева", хореограф Охад Нагарін почав свій творчий шлях у самій "Бат-Шеві", потім танцював в Нью-Йорку в трупі Марти Грехем. Він - онук вихідців з Росії, уродженець кибуца Мізрах - танцював також в трупі Моріса Бежара, а потім був запрошений в Нідерландський театр танцю.

  Докладно