"Етика" в зимовій казці Казімєж Дольни

Кажуть, перед Новим роком та Різдвом трапляються дива. І в цьому переконалися учасники зразкового ансамблю сучасного танцю “Етика” (міського будинку культури), потрапивши у чарівну зимову казку, в якій живуть Добро та Злагода, Мир та Гармонія, Святий Миколай та інші герої. Там здійснюються найзаповітніші мрії. Там без чарівної палички відбуваються дива, яким радіють не лише діти, але й дорослі.

В затишному місті Казімєж Дольни, що мальовничо розкинувся на схилах Вісли, гостинно частували юних танцівників господарі. На середньовічній Ринковій площі, де немає сучасних прилавків та навісів, розмістилися найкращі чарівники міста – головні герої Різдвяного ярмарку, які і дивували рівненських дітей. А учасники “Етики” в свою чергу з великим задоволенням затанцювали для жителів міста під романтичну різдвяну пісню Іванки Місюк ( солістки МБК).

Казімєж Дольни – маленьке містечко, в яке не можливо не закохатися! ” Ще довго ми будемо згадувати запашний чай з смаколиками, фруктові шашлики у гарячому шоколаді, апетитні сосиски, смажені на вогнищу серед площі” – розповідають діти.

Крім пригощань Св. Миколай приготував ще багато інших сюрпризів. Три неймовірно цікаві екскурсії по Казімєж Дольному, Любліну і Замостю, які вражають не лише своєю славною історією та старовинною архітектурою, а й особливою атмосферою. З величезним задоволенням діти піднімалися на вежу, заходили у замки та костели, розглядали картини та скульптури.

Ми дуже вдячні Св. Миколаю за такі дива! Щиро хочемо подякувати і його помічнику – Ярославу Ковальчуку – голові культурно-просвітницького центру ім. Т.О.Сосновського, який запропонував та організував цю поїздку.