Кілька причин, чому потрібно займатися танцями

Я тут знайшла текст про користь занять танцями. Спочатку вирішила скопіювати без змін, але не можу стриматися, щоб не доповнити. Тому в першій частині мої думки, а далі - інтернетно-колективні. Будь-ласка, зверніть увагу на всі пункти, важливо все!

Отже, Кілька причин, чому потрібно займатися танцями!

Пізнавання навколишнього світу через музику і при цьому рухаючись - що може бути цікавішим?

   Пізнавання навколишнього світу через музику і при цьому рухаючись - що може бути цікавішим?

   Розвиток естетичного смаку та формування потрібних у житті навичок. Бути самостійними і організованими - це дуже важливо для кожної людини, і краще, ніж заняття в танцювальному колективі, цьому ніхто не навчить. Бонусом виховується дисциплінованість у батьків)

   Ніщо так не розвиває пам*ять, як систематичні уроки в танцювальному класі.

   Почуття ритму і любов до хорошої музики - не найголовніше, що у житті потрібно, але якщо ці якості розвинуті, то відчуватимете світ більш гармонійним.

   Ще зовсім маленькі, але вже вміють працювати по дорослому і розуміють, що зауваження роблять танцівника кращими, як і аплодисменти.

   "Користь для здоров'я дітей від занять танцями незаперечна, хоча б тому, що танці гарантують правильні навантаження на серце. Позитивний ефект також відчують на собі судини, м'язи і суглоби маленьких танцюристів. До того ж танці практично не травматичні, на відміну, наприклад, від художньої гімнастики або спорту, тому займатися ними можуть малюки з 4-річного віку.

   Заняття танцями допоможуть запобігти будь-яким проблемам зі спиною, в тому числі і такій серйозній, як сколіоз. Медики констатують, що ніякі види спорту так не ефективні у вирівнюванні хребта, як танці. Маленьким танцюристам гарантована красива хода. Адже якщо дитина навчиться красиво рухатися в танці, то красиво ходити вона буде і поготів.

   Не варто скидати з рахунків і психологічне здоров'я малюка. Сьогодні батьки багатьох малюків вважають за краще не вести їх в дитячий сад, однак потреба спілкуватися в людині закладена природою.На заняттях танцями дітям знайти спільну мову з однолітками не складає труднощів. У танцкласі зближує все - і красива музика, і спільна справа, і веселощі, і педагог. До того ж танці роблять малюка більш активним і відкритим.

   Під час танцю поліпшується приплив крові до мозку, а значить гарний настрій гарантовано. Заняття танцями з дитинства гарантують, що у дитини буде прекрасна пластика і гарна фігура. Вона навчиться елегантно одягатися і розбиратися в музиці. Все, щоб необхідно, щоб переконатися, що це дійсно так - привести дитину в школу танців."(с)

   Якщо ви знаєте ще кілька причин для занять танцями, доповнюйте, будь-ласка!