Кам'янець-Подільський, Хотин та "Art Land Fest"

Барвиста оксамитова осінь хороший час для того, щоб розпочати сезон гастролей та подорожей. Яскраве сонце не гріє, але веселить і наповнює радістю. Багатогранна палітра кольорів перекликається з емоціями дітей, які з цікавістю пізнають світ. Не менше враження ці насичені відтінки золотого, жовтого, багряного, зеленого, коричневого справляють на дорослих. З легкістю забуваються всі турботи, невирішені питання, робочі моменти. Хочеться розчинитися у природі і насолоджуватися життям.

Учасники ансамблю "Етика" розширили географію міст України, у яких побували, і поповнили список двома надзвичайно цікавими: Кам'янець-Подільським на Поділлі та Хотином На Буковині.

Кам'янець-Подільський хоч не є обласним центром, але займає третє місце після Києва і Львова за кількістю пам'яток старовини і культури. Місто, яке зберегло дух середньовіччя. Ми з захопленням розглядали потужні оборонні мури міста, гуляли по території Старого замку, з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про башти Кам'янецької фортеці, кидали копійки у криницю глибиною 40 м та загадували бажання у одній із них, яка називається Чорною. Фотографували високі стрімкі каньйони річки Смотрич. Пили смачну каву та купували сувеніри на площі Польський ринок біля найстарішої в Україні ратуші. Підсилила враження про місто прогулянка по осінньому парку. І тепер у нас Кам'янець буде асоціюватися, напевно, саме з золотою порою, з романтикою, відчуттям гармонії та щастя.

Хоча у Хотині провели менше часу та враження і задоволення від відвідання найгарнішої пам'ятки України - Хотинської фортеці, яка колись була одним із найбільших військових фортпостів Османської імперії та могутнім захисником українських земель, ми отримали не менше. Там так гарно, що відомі кінорежисери обирають Хотинську фортецю для художнього та історичного кіно. І ми пишаємося, що на скелястому березі Дністра мали змогу милуватися одним із 7 чудес України.

Причиною чи, вірніше, стимулом, щоб відвідати Поділля та Буковину, був Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ART LAND FEST", який проходив у чудовому міському будинку культури Кам'янець-Подільського. Не зважаючи на різноманітну та насичену програму, діти виступили впевнено та емоційно. І важливо, що отримали велике задоволення від самого танцю, а це головне завдання нашої діяльності. Звичайно, було дуже приємно, що всі композиції були оцінені членами жюрі і нагороджені II та III ступенями.

Кожен виступ - це новий досвід, нові емоції та враження. Це бажання займатися ще більш старанно та натхненно. А кожна нова поїздка - це пізнання себе та світу. Це формування особистості, розвиток самостійності та цілеспрямованості.