Ми повернулися!!!

Ми повернулися!!!

Здорові, щасливі, натхненні та з перемогами!!!
До списку відвіданих країн ми вписуємо Болгарію!
До морських вражень - Чорне море!
До скарбнички перемог додаємо три I місця та Гран Прі!!!
За півдоби ми вже страшенно сумуємо за дощем та свіжістю і робимо висновок, як все ж круто було всі ці 9 днів, кожен з яких відрізнявся від іншого, мав свої родзинки, емоції, події!!!
Дощ на морі -, виявляється, це не лише оригінально, але й романтично та тонізуюче-бадьоро!!!
Морська вода, яка не нагадує «парне молоко», не лише загартувала нас та тепер буде снитися щодня та приходити у мріях у спекотні дні!!! Ми отримали естетичне задоволення від природи та побаченої краси, поповнили знання історичними історіями та легендами! Ми надихалися ароматом троянд та надивилися на лавандові плантації! Насміялися та нажартувалися, натусили на вечірках та нафотографували купу крутих світлин! Ми отримали новий танцювальний досвід у майстер-класі! Ми порівняли себе із іншими колективами! Ми дізналися один про одного багато нового та цікавого! Ми відкрили для себе нові смаки та інтереси!!! Ми навчилися радіти та отримувати позитив від дрібничок, які запропонувало нам життя!
Ми дякуємо один одному за компанію!!!
Дякуємо всім, хто нас чекав вдома та зустрічав!!!
Всім гарного та щасливого літа!
До зустрічі у танцювальному класі!!!

З цим складом «Етики» багато чого було вперше та ми про всі наші експерименти, відкриття, спроби, досвіди, враження та результати неодноразово розповідали.

З цим складом «Етики» багато чого було вперше та ми про всі наші експерименти, відкриття, спроби, досвіди, враження та результати неодноразово розповідали.
До списку «вперше» з задоволенням додаємо ще одну родзинку - альбом випускників!!!
Можливо, для тих, кого у цій книзі не має, ця подія і незначна, і не емоційна, і не хвилююча, та для для нас - це хроніки нашого творчого життя з яскравим фіналом!
Будемо дуже раді, якщо у колективі з‘явиться ще одна хороша традиція - такі випускні альбоми!!!
Щиро дякуємо всім фото-митцям, які протягом 10 років фіксували чудові миті!!!
Та особливі слова вдячності Олені Додчук, завдяки якій вдалося здійснити такий крутий проєкт!!!
Ми неодмінно покажемо як альбом виглядає у реальності, бо можливості Інтернету не передають емоцій та повного спектру вражень!

18.07.2021