Основний склад - обличчя "Етики"

В родині, в якій більше однієї дитини, однаково люблять всіх. Не можливо приділяти більше уваги, підтримувати, допомагати, навчати, виховувати когось одного більше. Так і в колективі всі групи різного віку важливі і значимі. Дорослі - це наша гордість, маленькі - це наше майбутнє, середні - золота середина.

Учасників, які займаються у основному складі, здається я знаю все життя. Багато з них прийшли у "Етику" у 5 років і незабаром будуть святкувати свій перший ювілей у колективі.

   Вони всі різні і в цьому їх сила. Організовані і бешкетники, сміливі і боязкі, впевнені і не дуже, технічні, ліричні, розтягнені, пластичні... Можна довго продовжувати, перелічуючи які вони. Завжди веселі і легкі на підйом. У повному складі їх легко зібрати на репетицію і на 8 годину ранку і на 20.00. І якби потрібно було б займатися 24 години, я впевнена, вони б змогли.

   Саме з цією групою ми найбільше подорожували. В наших мандрівках по Україні та закордону завжди були поруч батьки. І не тому, що боялися відпустити дітей, а щоб бути разом у компанії, бо цікаво.

   Ці дівчата не бояться помилятися, не здаються після невдалих спроб, не розчаровуються, коли щось не виходить. Вони сміливо рухаються вперед, наполегливо відпрацьовуючи техніку, намагаються розчинитися у танці, не приховуючи свої емоції. Їх житя розвивається у шаленому ритмі. Не всі здатні витримати таке навантаження. Та коли це життя яскраве, змістовне, насичене подіями, вони вже й самі не захочуть його обміняти на примітивне сидіння біля комп'ютеру чи лежанню на дивані.

   Сьогодні обличчя "Етики" - це вони! Є з кого брати приклад й переймати традиції. Сила цієї групи у згуртованості не лише дітей, а й батьків. Вони - команда у справжньому розумінні.

   Хочете, щоб і ваше життя було таке цікаве, як у дівчат, розмальовуйте його яскравими фарбами!!!