Підсумки 2017 танцювального року

В останні години старого року, перед тим, як увійдемо в Новий 2018, хочеться висловити слова вдячності 2017 за все, що у нас було! А було всього багато, яскраво, колоритно, змістовно!!! Інколи здається, що це був найкращий рік у житті "Етики"!

Ми ніколи не рахуємо кількість репетицій, та їх було значно більше, ніж днів у році. Святкові концерти, презентації, конкурси, фестивалі, поїздки. У когось був дебют, а хтось відсвяткував вже перший ювілей на сцені. Нові рухи, нові відчуття, нові постановки, нові перемоги. Хвилювання, втома, сльози радості.

   Ми продовжували подорожувати Україною - відкрили для себе прекрасний Івано-Франківськ та казкову Умань! Такої кількості мандрівок за кордон, як у цьому році, у нас ще ніколи не було!!! Живописна Македонія, оксамитова Греція і Різдвяна Польща! Море незабутніх вражень та позитивних емоцій!!!

   Ми багато спілкувалися і співпрацювали з друзями! У березні разом з учасниками "X-Dance" та "NEO Dance" запросили рівнян до "Танцювальної майстерні". В цьому ж місяці з "Полісяночкою" організували благодійний концерт, а в вересні разом танцювали і відпочивали у Ханіоті (Греція). Нас не залишало тепле відчуття єдиної дружної родини МБК і переповнювала гордість за такий колектив! У кінці квітня разом з улюбленим "Христофор Туром" подорожували по Македонії та танцювали разом з учасниками Міжнародного фестивалю в Охриді. Співпрацювали з Іванкою Місюк, Іриною Ящук та естрадним хором "Фантазія"! Завершили 2017 рік разом з "X-Dance" та ГО "Культурно-просвітницьким центром ім. Т.О. Сосновського" у чарівній Різдвяній казці в Каземіж Дольни (Польща).

   Про нас багато розповідали та писали, особливо в кінці року: tomat.rv.ua (дякуємо Віті Климович), 7 Днів (дякуємо Світлані Павленко), ARTMODELS LifeStyle MAGAZINE (дякуємо Ользі Стельмах)!!!

   Завдяки батькам у нас з'явилася нова скляна вітрина для наших трофеїв, дипломів та кубків! Ми з гордістю піднімаємо наші іменні прапори, які супроводжують нас куди б ми не відправлялися! (Дякуємо родині Мерчант!)

   Наша вихованка Надія Панчук тепер не просто солістка колективу, а справжній педагог "Етики"!

   Ми дякуємо всім за співпрацю, за допомогу, за підтримку, за розуміння, за ідеї, за згуртованість, за компанію!!!

   Залишаємо в 2017 році втому, непорозуміння, розчарування, образи. Забираємо з собою все найкраще і з новими силами, ентузіазмом та натхненням вирушаємо у нове життя!!!

   З Новим 20018 роком, друзі!!!