Підсумки танцювального сезону 2018-2019 р.

Наближається до закінчення ще один черговий танцювальний сезон. Ми дякуємо всім за веселу компанію і з радістю пригадуємо хороші моменти, яких було дуже багато.
З 13 серпня 2018 року по 13 червня 2019 року ми танцювали 286 днів, перериваючись на канікули всього два рази (на Новорічно-Різдвяні свята та Великдень). Ми вивчили велику кількість нових рухів, зв'язок, положень, термінів. Ми багато фантазували, аналізували, імпровізували, планували та мріяли. Інколи ми помилялися, а потім виправлялися. Також втомлювалися, засмучувалися, відпочивали ... і рухалися далі через "не хочу", "не можу" до "я це вмію" і "люблю".
У цьому сезоні ми успішно змагалися на 4 конкурсах (Кам'янець-Подільський, Рівне 2 рази та Луцьк).
Були учасниками міжнародного фестивалю у Відні та нашого рідного "Рівне.Літо.Музика", а також танцювали на фольклорно-етнічному святі "Музейні родини 2019". Наші дівчата прикрашали мистецьки проекти " Вечір творчості Юрія Рибчинського" та "Весна Івасюка".

Ми переставили 8 композицій на нових учасників! При чому всі вони були оновленими, зміненими та ускладненими. Наприклад, "Злиття річок" тепер танцюють 8 дівчаток, а не двоє, "Щедрик" - 15 замість 8, а "Его" отримало абсолютно нове життя, використавши іншу лексику.
У нас з'явилися три групові прем'єри - "Римські канікули", "Ексцентричність" та "Різдвяно-новорічний"! Три сольних композиції - "Лист", "Пошук", "Гротеск"! Робота з танцюристами-солістами це не новий досвід у колективі, але якісно інший. Ми пишаємося успішними виступами та пермогами на конкурсах Дарію Скотаренко, Анну та Олександуру Титечко, Мішель Мерчант. А наші наймолодші учасники підготовчої студії вперше в історії колективу виконували дві композиції.

У цьому сезоні ми успішно змагалися на 4 конкурсах (Кам'янець-Подільський, Рівне 2 рази та Луцьк). Були учасниками міжнародного фестивалю у Відні та нашого рідного "Рівне.Літо.Музика", а також танцювали на фольклорно-етнічному святі "Музейні родини 2019". Наші дівчата прикрашали мистецьки проекти " Вечір творчості Юрія Рибчинського" та "Весна Івасюка".

Особливо активною і творчою у нас була весна, а її кульмінацією стала концертна-програма "Танець-Подорож".

Солістка ансамлю красуня Ельвіра Печенкова отримала почесне звання "Стипендіат міського голови".

Саме у цьому сезоні у нас з'явилася затишна роздягальнія завдяки наполегливості директора мбк Ольги Стельмах та матеріальній підтримці батьків колективу.

Нас чекають цілих два місяці канікул, які потрібно ефективно використати, щоб відпочити, оздоровитися, надихнутися, засумувати за друзями та з новими силами зустрітися 12 серпня, щоб розпочати вигадувати нову танцювальну історію. До зустрічі! Все найкраще та найцікавіше чекає нас попереду!