Поради батькам при виборі танцювального колективу

Рівне дуже танцювальне місто, в якому хороших танцювальних колективів є дуже багато на любий смак. Як же розібратися батькам, куди відправити навчатися дитину, щоб вона змогла щиро полюбити це прекрасне, але не легке мистецтво?

Найперше, вам потрібно розібратися з видами хореографії (сучасна, класична, народна, бально-спортивна). Якщо імпонує саме сучасний танець, то було б добре ще й визначитися з його жанрами (естрадний, вуличний, джаз-модерн, акробатика, тощо).

Визначіться для чого вам потрібна хореографія - для проведення вільного часу, для спілкування, для загального розвитку, для виступів на сцені, для серйозного навчання та отримання посвідчення, ...

Оберіть колектив та поцікавтеся інформацією про рівень та якість підготовки дітей, про творчу діяльність, про репутацію, про вимоги до навчання та дисципліни. Звертайте увагу на презентацію колективу. Не відразу довіряйте характеристикам "єдиний у місті" чи "найкращий у місті".

Обличчя колективу - керівник, який створює стиль, образ, репертуар, вимоги, правила. Досвід роботи керівника - один із багатьох критеріїв його оцінки. Визначіться, кому ви можете довірити свою дитину: амбітному та активному випускнику вузу чи педагогу з професійними навичками, який має велику кількість успішних випускників та певних результатів. Звертайте увагу на розмову керівника, на манеру спілкуватися, на роботу не лише з дітьми, а й з батьками.

Найкраща характеристика будь-якого педагога - його учні. Хороший учень - це успішний учень, який отримує задоволення від процесу навчання, який якісно виконує те, чому навчається, який гарно та естетично виглядає, який відкритий до спілкування, який дисциплінований та організований, який вихований та чемний. Тому що в танцювальному колективі крім навчання основного мистецтва мають розвивати всебічно (і світогляд, і смаки), формувати потрібні звички у житті. "Учні - це продукт діяльності керівника". Спілкуйтеся з батьками цих учнів, цікавтеся їх враженнями та важливою інформацією.

Останнє значення у списку має клас, в якому ваша дитина буде займатися. Звичайно, він має бути затишним, на голову не має капати і з вікон не дути. Але розмір приміщення, дороге обладнання, модний ремонт ніякого відношення до якості навчання, професійного рівня педагогів, успішності колективу не мають.

Право вибору завжди за вами, шановні батьки!