Віденська весна 2019

Є міста, у які неодмінно хочеться повернутися. Коли ми у 2015 році потрапили вперше у Відень, бажання потрапити туди ще раз не залишало нас ні на мить. Ми очікували лише слушної нагоди. І ось наша мрія здійснилася!!!
30.03 - 1.04 "Етика" стала учасником фольклорного фестивалю "Весняна казка у Відні", на який з'їхалися 22 колектива із різних країн світу: України, Мексики, Іспанії, Латвії, Польщі, Болгарії, Сербії, Македонії, Росії. Всього брало участь у фестивалі біля 700 учасників.
Нові знайомства, цікаве спілкування, фото з танцюристами у екзотичних костюмах, концертна програма, підтримка друзів з України. Кульмінацією фестивалю, як завжди традиційно, стала The Greatest Zumba Party з позитивним та енергійним Nikola Cvetkovic.
Все це дійство відбувалося на фоні квітучої сонячної весни та казкового, романтичного міста, з прогулянками по старовинним вуличкам, фотосесіми на площах, розгляданням архітектурних споруд, коштуванням зацукрених фіалок, смакуванням торту "Захер" та віденської кави.

Природничо-історичний музей та музей історії мистецтва, оперний театр, собор Святого Стефана, площа Героїв, палац Гофбург, "Чумна" колона, магазин "Сваровськи" та багато всього іншого цікавого та захоплюючого ми мали змогу побачити.
Звичайно, нам не вистачило часу, хоча ми намагалися мало спати та багато гуляти. Та це буде хорошим приводом повернутися у Відень ще не раз!!!