Вибір завжди за вами!

Сучасний світ розвивається з шаленою швидкістю і в такому ж темпі розвиваються наші діти. Якщо вчора батькам хотілося, щоб їх дитина танцювала в колективі, грала на інструменті, знала одну мову, то сьогодні має бути мінімум дві іноземні мови, кілька інструментів і ні в якому разі один танцювальний напрямок. Чим більше, тим краще! З цим гаслом важко сперечатися, якщо не вдаватися в деталі.

Не заперечую вивчення мов, оволодіння технікою гри чи малювання, але, як керівник танцювального колективу, категорично проти того, щоб діти займалися паралельно в різних колективах:

   1. Фізичні навантаження корисні, коли їх достатньо, а не з надлишком. Про втому, неуважність, втрату інтересу не буду акцентувати увагу.

   2.Різні напрямки хореографії вимагають певного характеру та специфіки. В одному стилі вчать бути одними, що в іншому може бути не прийнятним. Одночасно подвійної порції інформації забагато для дитини.

   3.Завжди є ймовірність, що виступи співпадуть і прийдеться когось підводити.

   4.Настане час, що величезне навантаження не буде приносити задоволення, і прийдеться когось залишити. Втрачений час, витрачений на вашу дитину, можна було б присвятити іншому учаснику.

   В школах гурткова робота розрахована на дітей, які не задіяні в великих студіях і колективах. Там присвячується мало часу на підготовку та вдосконалення техніки. Діти отримують поверхневі знання та навики. А для виступу дуже зручно використати танцівника, який все вміє, швидко реагує, вчить легко комбінації, володіє емоціями та тілом, артистичний та сценічний.

   Тому, шановні батьки, вирішуйте, будь-ласка, де займатися вашій дитині. Ви маєте право вибору! Ми не образимося на вас, якщо вибір буде не на нашу користь. Але ви маєте поважати нашу працю і вимоги в колективі.