"Як корабель назвеш, так він і попливе" (с)

Одного разу наш тато Том Мерчант похвалив мене, що я назвала колектив саме "Етикою". А насправді ця назва вже була з 1987 року, так як ансамбль створив саме тоді Іван Федорович Подалько. Тільки дітей у 80х роках навчали бальній хореографії.

Якщо чесно, коли я, навчаючись ще в РДІК, прийшла в мбк, мені "Етика" здалася дивною для назви танцювального колективу. Але я на той час була юною та невпевненою і боязно було щось змінювати.

Час минав. Про "Етику", вже як ансамбль сучасного танцю, поступово дізнавалися у нашому місті та й по Україні взагалі. Відчувши впевненість, що можна вже змінити назву, я раптом передумала це робити. Нова назва - це як все з початку. Це обнулення і новий відлік часу. А ті роки, перші учні і постановки, той досвід, навики хореографічні і педагогічні - це все наше життя, наш багаж, якого зовсім не хотілося позбутися. Не було б минулого, не настало сьогодення

Сьогодні взагалі новий етап сприйняття назви "Етика" - це поєднання, філософії, моралі, розуміння добра і зла, дружби, щирості, довіри, самореалізації, дисципліни, гармонії, естетики, стилю. А ще - винятковість. Я впевнена, що приїхавши в будь-яке місто чи країну, ми не зустрінемо колектив з такою назвою.