Зимова казка

Народне прислів'я запевняє нас, двічі у одну річку ввійти не можна. Ніби нічого повернути не можна, таке буває лише раз, і так далі...
    Але на власному досвіді ми переконалися, що все ж таки можна, якщо дуже захотіти. Так ми знову потрапили у казку , героями якої стали ще у 2017 році.
    Учасники середнього концертного складу "Етики" протягом трьох днів були у центрі уваги Різдвяних заходів у польських містах (Люблін, Пулава, Казєміж Дольни, Замосць).

Подорож розпочали з міста Люблін, яке має 700 річну історію, розташоване на перехресті культур Сходу і Заходу. Не можливо не відчути дух Середньовіччя, гуляючи по вузьким вуличкам та розглядаючі старі будівлі. Всі - і дорослі, і діти захоплювалися виглядом Люблінського замку XIV століття та щиро раділи несподіваній зустрічі зі Св. Миколаєм.
Як справжні артисти, мали аж два концертних виступи у день. І хоча дуже втомилися та отримали хороший досвід та купу вражень. Нас щиро вітали та бурхливо аплодували школярі люблінської школи. А після виступу у Пулаві юних артистів пригощали солодощами та говорили теплі слова подяки керівники адміністрації міста.
Незабутнім був виступ на сереньовічній Ринковій площі у затишному та мальовничому місті Казєміж Дольни на Різдвяному ярмарку. По закінченню виступу глядачі вигукували: "jeszcze jeden taniec!"
А яке романтичне та затишне житло було у мандрівників! На березі річки Вісли старовинна споруда XIIстоліття, яка колись була млином, а сьогодні це чотирьох поверховий готель з добре відчутним польським колоритом.
У пекарні, яка знаходиться поруч із готелем, ми купували казимирські когути - солодкі символи Казєміж Дольни - смачна булка у формі півня.
Після відвідування школи діти тепер мріють не лише про подарунки від Св. Миколая, а й мають величезне бажання навчатися. У бібліотеці не хотілося діставати за звичкою телефон, щоб пограти у гру, бо навколо було стільки всього цікавого: від читання книг до розглядання малюнків, від відпочинку у зручному кріслі - до вивчення декорацій до вистав. А ще - захоплива гра у волейбол та азартні кричалки! А частування чаєм та тістечками!
Така насичена програма, що подорожуючі будуть не один день розповідати про побачене.;
Екскурсія по місту з старовинною архітектурою, піднімання на височенну вежу, милування швидкими та крижаними водами Вісли, ігри біля нарядної ялинки, фотосесія зі Св.Миколаєм, катання на кареті, посиденьки біля вогнища, шопінг...
Кульмінацією подорожі був виступ на Різдвяному ярмарку у Замосці - місті, яке називають "Східною Падуєю", за зразком якої його збудували, та "Перлиною ренесансу", оскільки тут зосереджені твори незвичайної краси та великої історичної цінності. Не віриться, що лише вчора ми гуляли по Старому центру міста, який внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Це була неймовірно чудова казкова поїздка!
Емоційна, позитивна, святкова, пізнавальна, розвиваюча! Всі отримали не аби який досвід та навики!!!
Всім дякуємо за компанію, підтримку, допомогу, світлини, відео, оплески, теплі слова!
До нових пригод та казок!